מסילת ציון 197 1700-700-588

בשנת 2011חברת סאן אפקט הצטרפה למהפכה הירוקה, החברה התמקדה בתכנון והקמת מערכות סולאריות, וכמובן ניטור ותחזוקת המערכות הסולאריות לאחר הקמתן, כל זאת תוך הקמת מאגר לקוחות מרוצים אשר נהנים משירות טוב ויעיל עד היום. בשנים 2011-2012 הוקמו עשרות מערכות סולאריות ע"י החברה ובכך נרכש ידע ונסיון רב בתחום. 

חברת סאן אפקט מתמחה בפיתוח מוצרים יחודיים התורמים לשיפור איכות הסביבה, פיתוח המוצרים משלב הרעיון הראשוני ועד לייצור המוני, תהליך זה הינו תהליך מורכב המכיל בתוכו פיתוח הנדסי, רישום פטנטים, בניית תיקי ייצור ואבי טיפוס, בדיקת המוצר בכל מצבי הקיצון על מנת לודא כי הוא תואם את צרכי הלקוח. בנוסף החברה מקימה קמת פסי ייצור יעודיים בהם ניתן לייצר את המוצרים המפותחים בייעילות המירבית. חברת סאן אפקט משווקת את מוצריה בשווקים בארץ ובעולם.

חברת סאן אפקט מקימה מחלקה מיוחדת למחקר ופיתוח מוצרים בתחום שיפור והתייעלות אנרגטית, בין הפיתוחים המיוחדים של החברה היא מערכת רובוטים לשטיפת מערכות סולאריות. פיתוח זה החל לאחר ההבנה כי המערכות הסולאריות צריכות שטיפה והשטיפה אינה פשוטה אלא מורכבת. השטיפה צריכה לעשות באופן תדיר ואיכותי תוך שמירה על חיי אדם ועל המערכת הסולארית כיום אין פתרונות אשר נותנים מענה מקיף למערכות הסולאריות. חברת סאן אפקט זיהתה את הבעיה החלה בפיתוח CLEAR, מערכת רובוטים לשטיפה אוטומטית של הפאנלים הסולאריים.

החזון שלנו הוא להיות שחקן מוביל ויחודי במציאת פתרונות שיובילו להתייעלות אנרגטית בינלאומית, פתרונות אשר יביאו להתייעלות במשק אנרגיה וכן חשיבה חדשנית על פעולות יומיומיות אשר ניתן לבצען בקלות וביעילות מיירבית.חברת סאן אפקט מאמינה במוצרים כחול לבן, כלל הפיתוחים וייצור המוצרים נעשה בישראל, מתוך רצון לתרום לשגשוג במשק הישראלי ומתוך רצון לייצר מקומות עבודה איכותיים בישראל.

 

חברת סאן אפקט משיקה את מערכת הרובוטים "CLEAR" ומתקינה עשרות מערכות רובוטיות לשטיפת פאנלים סולארים ברחבי הארץ ובכך רוכשת נסיון והתמחות בתחום שטיפת מערכות סולאריות, שיפורי תפוקה וצוברת קהל לקוחות רחב.החברה מתקינה את המערכות הרובוטיות על סוגים שונים ומגוונים של מערכות סולאריות לדוגמא מערכות עוקבות שמש, מערכות עם שולחנות באורך 20 מטר וכדומה. בכך נצברים ידע ונסיון רבים המאפשרים לתת מענה לכל מערכת סולארית שהיא.

 

 

 רוני כהן - מנכ"ל ומייסד החברה, לרוני ניסיון עשיר בפיתוח מוצרים ובחשיבה יצירתית, בניהול כללי וכן בניהול פרוקטי תוכנה מורכבים. רוני צבר את נסיונו לאורך השנים בחברות הגדולות במשק הישראלי  ובשנים האחרונות בניהול של חברת סאן אפקט ובהשק מוצרים איכותיים בקבועי זמן קצרים.  

אפרת שגיא-אופיר - סמנכלית תפעול ומשנה למנכ"ל, לאפרת נסיון עשיר בניהול אופרציות מורכבות, בהובלת מוצרים משלב הפיתוח לשלב הייצור ההמוני והפצה בארץ ובעולם. אפרת רכשה את נסיונה בחברות בינלאומיות מצליחות מאוד

אנשי הייצור, הפיתוח וההתקנה העובדים בחברה הינם אנשים בעלי נסיון רב אשר עוברים הכשרה מקיפה על מנת לתת את השירות האיכותי והמוצרים הטובים ביותר ללקוח.

שירות הלקוח ואיכות המוצרים הינם בראש סדרי עדיפויות של החברה

.